ROK 2022/23

Akce Domova mládeže v tomto školním roce 2022/2023

Vycházka po strategických bodech Hradce Králové

V září 2022 jsme se vydali na orientační a poznávací vycházku městem. Společně jsme se  žáky 1. ročníku prošli nejdůležitější strategické body města HK. Žákům bylo ukázáno: Aupark (nákup potravin, lékárna a papírnictví), Dopravní podnik (Městská karta na MHD), Městská knihovna, prodejna učebnic Oxford Bookshop.

 

Turnaj ve stolním fotbálku

Turnaj ve stolním fotbálku proběhl v měsíci listopadu. V herně v přízemí školy se rozeběhl turnaj formou pavouka.  Nakonec vyhráli po dramatické koncovce žáci Jarolímek a Struna Matěj.

Výstava železničních modelů

Dne 15. 11. 2022 jsme s žáky 1. ročníku domova mládeže zamířili na hlavní nádraží Hradce Králové. Konala se zde tradiční výstava železničních modelů a jejich příslušenství. K vidění byly modely jak statické – postavené z papíru, tak i modely plastikové ovládané na dálkové ovládání.

 

Kroužky probíhají trvale

Jakmile bylo možné využívat tělocvičnu, okamžitě začal kroužek florbalu. Další dny byl zahájen kroužek sálové kopané a posilovny, kde je enormní zájem ze strany žáků a musel se kroužek posilování rozdělit na starší žáky a žáky prvního ročníku. Návštěva posilovna převyšuje návštěvnost ostatních kroužků.