Detail novinky

AUTOSALON Ženeva 2018

4-denní autokarový zájezd na 88. ročník Mezinárodní výstavy automobilů   

 

termín: 14. 3. – 17. 3. 2018 Cena pro studenty:   3 450,- Kč (Luzern), 3 350,- Kč (Nestlé)  

Cena obsahuje: autobusovou dopravu  BOVA FUTURA, 1x ubytování, 1x snídani ohřívané párky, průvodce, vstupenku na autosalon,  vstupenky dle vybraného programu, pojištění léčebných výloh.

PROGRAM:

  1. den: Odjezd od školy ve večerních hodinách do Švýcarska.
  2. den: buď: návštěva bývalého hlavního města Švýcarska – Luzernu, který se rozkládá kolem čtyřkantonálního jezera. Exkurse do dopravního muzea, které se nachází v bývalém zámku. V případě, že bychom v muzeu zůstali cca 2,5 hod., pak můžeme přidat bonus – návštěvu výrobny sušenek Kambly. Exkurze včetně ochutnávky všech druhů výrobků bez omezení je zdarma. Po prohlídce jízda na ubytování do hotelu F1, který se nachází ve Francii, s výbornou dostupností  supermarketu s potravinami.

nebo ráno exkurse v čokoládovně NESTLÉ, prohlídka muzea a vydatná ochutnávka, dále zastavení v malebném alpském městečku Gruyér, které je proslavené výrobou sýra, cesta kolem Ženevského jezera do Montreux, což je krásné lázeňské město na břehu jezera. Po prohlídce jízda na ubytování do hotelu F1, který se nachází ve Francii, s výbornou dostupností  supermarketu s potravinami.

  1. den: Snídaně, příjezd do Ženevy, prohlídka autosalonu, večer odjezd do ČR.
  2. den: Návrat v ranních či dopoledních hodinách.

 

S Sebou: stravu na uvedené dny, kapesné

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY se zálohou 1 000,- Kč PŘIJÍMÁ

 

Ing. Miroslav Vávra, učitel odborných předmětů, kabinet č.20

 


Vytvořeno: 12.11.2017