Detail novinky

Jedinečná nabídka zaměstnání pro absolventy naší školy

Mezi nejvýznamnější zaměstnavatele České republiky patří ŠKODA Auto, a.s. a C. S. Cargo a.s. Obě společnosti projevily zájem o absolventy naší školy a přijely jim nabídnout zaměstnání.

Závod Kvasiny společnosti ŠKODA Auto, a.s. uspořádal 24. 2. 2016 přitažlivou náborovou akci tzv. Roadshow. Nabídka pracovních pozic v této společnosti je opravdu rozmanitá, a tak se akce zúčastnili žáci závěrečných ročníků oborů automechanik, autoelektrikář, autolakýrník a karosář a žáci třetích a čtvrtých ročníků oborů autotronik, dopravní prostředky a provoz a ekonomika dopravy.

Program Roadshow byl velmi pestrý. Na začátku prezentovaly Kvasiny v krátkém videu své vozy. Následovala zajímavá kvízová soutěž pro žáky zaměřená na vozy Škoda auto, přičemž vítězové soutěže byli ohodnoceni v závěru celé akce. V náborovém programu poté pokračoval pracovník personálního oddělení Kvasin. Představil žákům podrobněji závod, seznámil je s možnými pracovními pozicemi, s platovými podmínkami, s benefity pro zaměstnance a také s možnostmi dalšího rozvoje a studia zaměstnanců ve firmě.

Žáci byli natolik nadšeni nabídkou firmy ŠKODA Auto, a.s., že přímo na místě 15 z nich podepsalo předběžný zájem o zaměstnání v závodu Kvasiny.

 

Následující den, 25. 2. 2016, nabídla našim žákům dopravních a autoopravárenských oborů neméně zajímavou a dobře ohodnocenou práci firma C. S. Cargo a.s. Personalista formou spotů představil jednotlivé provozy a pracovní pozice ve společnosti pro výše zmíněné obory. Uvedl, že jsou možné kariérní postupy, což je dáno tím, že firma obsazuje vyšší pozice z řad svých zaměstnanců. Cargo také uvažuje o tom, že v budoucnu bude pro zájemce nabízet možnost vykonávání odborné praxe.

2016SKODA_roadshow0005 2016SKODA_roadshow0003  2016SKODA_roadshow0009 2016SKODA_roadshow0008  2016SKODA_roadshow0010 2016SKODA_roadshow0004


Vytvořeno: 8.3.2016