Detail novinky

ZRUŠENÉ VYUČOVÁNÍ od 11. 3. 2020 – na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu

INFORMACE PRO ŽÁKY, RODIČE, VEŘEJNOST A ZAMĚSTNANCE

Na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu je zakázána osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Z tohoto důvodu je od středy 11. 3. 2020 vyučování zrušeno, včetně autoškoly, praxe u firem a uzavřený je i domov mládeže. Školní jídelna vaří jen pro zaměstnance a cizí strávníky. Strava žáků je od 11. 3. do 13. 3. automaticky odhlášena. Další postup bude dle vývoje situace. Školní autoservis je do odvolání ZAVŘENÝ. Aktuální zakázky budou dokončeny a předány zákazníkům.

Bližší informace, včetně znovuzahájení vyučování a plného provozu školy budou zveřejněny na webových stránkách, jakmile bude mít škola další bližší informace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy nebo od zřizovatele Královéhradeckého kraje.

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví se vztahuje jen na žáky a studenty. Zaměstnanci pokračují v práci dle pokynů vedoucích pracovníků.

Školení pro veřejnost probíhají beze změn.

Odborná stáž žáků v Irsku v rámci programu Erasmus+ bude řešena dle vývoje situace a doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy nebo od zřizovatele Královéhradeckého kraje. Žáci a rodiče budou informováni o konečném rozhodnutí v nejbližším možném termínu, nejdéle do 13. 3. 2020.

Zrušené akce školy:

Žákovská rada 11. 3. 2020

Enersol 19. a 20. 3. 2020

Soutěž oboru zedník (Aldis) 20. a 21. 3. 2020

Další dle vývoje situace.

Ing. Lukáš Nepokoj – ředitel školy


Vytvořeno: 10.3.2020